ONLINE RANDEVU ALIN KAZANÇLI ÇIKIN ONLINE TEKNİK DESTEK İÇİN TIKLAYIN

AKL Adana Yetkili Servisi Ayaz LPG

Ayaz LPG Otogaz Sistemleri, AKL Adana Yetkili Servisi ve Bayisidir. AKL Sıralı Sistem LPG Otogaz Sistemleri ATİKER otogaz sistemlerinin ürettiği yeni bir sıralı sistem lpg otogaz markasıdır. Sistemdeki ECU ve enjektörler İtalya'dan ithal edilmektedir. Sistemin en önemli parçalarının ithal ve kaliteli olmasından dolayı, AKL lpg otogaz sisteminde herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu nedenle AKL diğer yerli rakiplerine göre çok daha iyi kalite ve performansa sahiptir. AKL sıralı sistem LPG otogaz sistemlerinin 3-4-5-6 ve 8 silindirli montaj kitleri bulunmaktadır. AKL lpg otogaz sisteminin tüm Türkiyede yaygın servis ağı bulunmaktadır.

AKL lpg otogaz sisteminin OBDII özellikli lpg kitleri mevcuttur. Bu kitlerin kullanıldığı montajlarda, alınan verim artmakta ve aracın performansında hissedilir bir artış elde edilmektedir. AKL lpg otogaz sisteminin elektronik konrol ünitesi (ECU), benzin ECU su ile standart protokolleri paylaşarak aracın karbürasyonunda anlık düzeltmeler yaparak, sürekli optimum değerleri kullanmasını sağlar. Ayrıca her türlü karburatörlü ve tek nokta enjeksiyonlu araçlar içinde AKL otogaz lpg sisteminin montaj kiti mevcuttur.

AKL sıralı sistem LPG otogaz sisteminin ECU yazılımı, İtalyan AEB firması tarafından yapılmaktadır. AKL lpg otogaz ürünleri ECE R 67-01 Avrupa kalite belgeli olup bu regülasyonun gerektirdiği tüm şartları karşılamaktadır.

AKL sıralı sistem lpg otogaz sistemleri montajı ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır. AKL lpg otogaz sistemi ile dönüşüm yapılan araçlarda bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.

Anasayfa Hakkımızda Referanslar İletişim Sizde Google 1. Sayfada Çıkmak İstermisiniz
Saniye sonra kapanacaktır!